LOGO brand

Tampoprint.
U nás najpopulárnejšia technológia potlače rekalmných predmetov. Používa sa na potlač takmer všetkých povrchov. Výborná pre potlač plastových výrobkov ako sú perá, zapaľovače, kľúčenky ale používa sa aj na potlač kovu, skla, keramiky.
 

Rotačná sieťotlač.
Používa sa pri tlači rotačných predmetov ako sú hrnčeky, poháre, fľašky, termohrnčeky. Vhodná pre potlač skla, keramiky, plastu. Realizácia viacfarebnej tlače je závislá od tvarovej presnosti výrobku. Neodporúčame pre náročnú sútlač viacerých farieb.
 

Priama sieťotlač.
Sieťotlač je možné použiť iba na rovné predmety. Odporúčame ju hlavne na potlač reklamného textilu ako sú tričká, bavlnené tašky a podobne. Možnosť tlače do rozmerov A3. Pri tlači farebných tričiek je nutné používať ako základ bielu farbu a túto tlačiť samostatne. Z tohto dôvodu ´je cenník sieťotlače rozdelený na potlač na biely podklad a na farebný podklad. Cenník je platný iba pre tlač tričiek. Priamu sieťotlač na iné druhy reklamného textilu alebo reklamného tovaru je nutné kalkulovať na základe presnej špecifikácie.
 

Laser.
Pri tejto technológii je logo vypaľované do povrchu reklamného predmetu. Dekor sa ďalej nefarbí to znamená, že výsledná farba je určená podkladom. Používame pre dekor materiálov kov, plast, sklo, drevo, EVA.
 

Transférová tlač.
Pri tejto technológii sa logo tlačí na prenosné médium a následne sa prenáša na dekorovaný povrch za použitia tlaku a tepla. Technológia vhodná pre tlač materiálov ako nylon, polyester teda materiálov použitých pri výrobe väčšiny reklamných tašiek (nákupných, športových, cestovných, dokumentoviek). Často sa tiež používa na dekorovanie 5-panelových čiapok.
 

Strojové vyšívanie.
Strojové vyšívanie sa používa na dekorovanie reklamného textilu ako sú tričká, polokošele, bundy, vetrovky, vesty a podobne. Cena výšivky sa kalkuluje podľa plochy (počet stehov). farebnosť loga nemá praktický vplyv na cenu dekoru.